eCorpoNet - System Bankowości Korporacyjnej
 1. Sprawdź czy używasz szyfrowanego połączenia

  1. Czy adres rozpoczyna się od "https://" ?
  2. Czy w oknie przeglądarki widoczna jest ikona kłódki oznaczająca połączenie szyfrowane?
 2. Zweryfikuj certyfikat strony (np. klikając na kłódce)

  1. Czy certyfikat został wystawiony dla właściwej domeny ("ebiznes.bsr.krakow.pl") ?
  2. Czy certyfikat jest ważny?
  3. Zawsze kończ pracę korzystając z polecenia: Wyloguj

Logowanie do systemu eCorpoNet

 1. Chroń swoje hasła!
 2. Nie udostępniaj nikomu haseł jednorazowych
 3. Nie odpowiadaj na e-maile zachęcające do ujawnienia danych i haseł
 4. Podawaj hasła wyłącznie aby autoryzować transakcję
 5. Nie podawaj haseł na stronie bez certyfikatu
 6. Zanim podasz hasło - sprawdź certyfikat strony
 7. Nie otwieraj podejrzanych i niespodziewanych załączników z poczty e-mail od nieznanych nadawców
 8. Nie używaj do logowania adresu lub linku podesłanego w wiadomości e-mail
 9. Dbaj o aktualizację programu antywirusowego, oprogramowania przeglądarki oraz systemu operacyjnego

Serwis ebiznes.bsr.krakow.pl używa plików cookies. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Więcej

Szanowni Państwo!
W związku z wykryciem usterki w oprogramowaniu Java w wersji 161/162, mogą wystąpić problemu w działaniu systemu eCorpoNet. W przypadku zainstalowanej w/w wersji proponowana jest reinstalacja oprogramowania Java do wersji 151 do czasu usunięcia usterki.


Od 22.12.2017 została udostępniona nowa wersja usługi eBSR-Biznes w której wprowadzono następujące zmiany:

1. Optymalizacja wydajności - przyśpieszenie działania.
2. Zmiana na stronie do logowania: przycisk "Osobna aplikacja" otrzyma nazwę "Uruchom" natomiast przycisk "W oknie przeglądarki" zostanie usunięty.
3. W związku z nowelizacją ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, od 01.01.2018r. nastąpi zmiana w realizacji przelewów na rzecz ZUS - przelewy te będą kierowane na indywidualny rachunek płatnika jako zwykłe przelewy ELIXIR, dlatego od 01.01.2018 w eBSR-Biznes nie będą dostępne dotychczasowe opcje związane z ZUS:
*Operacje-> Przelewy-> Dodaj przelew->ZUS
*Operacje-> Realizacja-> po wyborze pozycji z przelewem na ZUS na nieaktualny rachunek, nie będzie możliwości użycia „Wykonaj ponownie”
*Tabele pomocnicze-> Kontrahenci-> Dodaj-> ZUS – nie będzie dostępna
*Tabele pomocnicze-> Kontrahenci-> po wyborze pozycji z przelewem do ZUS nie będzie dostępna opcja „Stwórz przelew”
*Rachunki-> Lista-> Historia–> po wyborze pozycji z przelewem do ZUS na nieaktualny rachunek, nie będzie możliwości użycia „Stwórz przelew”
*Operacje-> Przelewy-> Import-> z pliku ELIXIR – nie będzie możliwości importu dyspozycji do ZUS kierowanych na stare rachunki.


Szanowni Państwo,
Informujemy, że od dnia 01.01.2018r. zmianie ulega Taryfa opłat i prowizji bankowych BSR w Krakowie dla klientów instytucjonalnych i rolników. Wprowadzone zmiany dotyczą wysokości prowizji za realizację przelewów do ZUS w systemie bankowości internetowej. Opłata za przelew do ZUS tak jak za każdy inny przelew będzie wynosiła 1 zł. Jednocześnie przelew do organów podatkowych wciąż będzie realizowany bezpłatnie.

Szczegółowy opis zmian dostępny jest na stronie internetowej Banku www.bsr.krakow.pl oraz w Oddziałach Banku.

Informujemy, że od dnia 27.11.2017r. nastąpiła zmiana adresu Filii w Bochni z ul. Bracka 4a na ul. Konstytucji 3 Maja 1c.
Informujemy, że od dnia 07.11.2016 r. funkcjonalność bankowości internetowej została poszerzona o możliwość realizacji przelewów w systemie SORBNET bez względu na kwotę przelewu. Prowizja za przelew SORBNET poniżej 1 000 000 zł wynosi 40 zł. Przelewy w kwocie równej i wyższej niż 1 000 000 zł tak jak dotychczas są realizowane w systemie SORBNET. Prowizja nie uległa zmianie i wynosi 20 zł.


W celu usprawnienia działania usługi (dywersyfikacja kanałów dystrybucji), od dnia 01.10.2015 r. SMS-y z hasłami jednorazowymi otrzymywane z Banku będą w polu nadawcy zawierały nazwę BSKRAKOW lub dotychczasowy numer nadawcy.

Szanowni Klienci,


W związku z możliwymi próbami ataku na Klientów bankowości elektronicznej polegającymi na próbie przekierowania Klienta na sfałszowane strony Banku, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na otrzymywane wiadomości e-mail mogące zawierać fałszywe informacje (linki do stron), a sugerujące iż wiadomość ta została przesłana przez Bank Spółdzielczy Rzemiosła w Krakowie.
Prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na nietypowe komunikaty podczas logowania (np "PROSZĘ CZEKAĆ") oraz podejrzane incydenty takie jak otrzymywanie SMS autoryzacyjnych lub żądanie podania hasła jednorazowego mimo braku operacji wymagającej autoryzacji. O wszelkich incydentach należy poinformować Bank.
W związku z pojawiającymi się nowymi zagrożeniami dla Klientów bankowości elektronicznej zalecamy zapoznanie się z informacjami na ten temat, jak również poradnikiem Związku Banków Polskich
Z poważaniem
BSR w Krakowie

Zmiana taryfy prowizji i opłat dla klientów instytucjonalnych i rolników od dnia 01.01.2018r. - więcejDoładowania telefonów komórkowych
Doładowania realizowane są przez firmę Blue Media S.A. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z doładowaniem telefonów w tym reklamacji, prosimy o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta Blue Media, pod numerem nr tel. 58 7604 844 (połączenie płatne według stawek właściwego dla Użytkownika Operatora) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 22:00, a w soboty w godzinach od 8:00 do 16:00 lub na adres e-mail: bok@bm.pl
Zapoznaj się z Regulaminem
oraz informacją o kwotach doładowań. Jeśli chcesz, aby została wystawiona faktura, zarejestruj swoje dane po zalogowaniu Zasilenie - faktura